Chór żeński Sonus Lumine zaprasza na koncert „Kołyszże się, kołysz...” 29 czerwca o 18:00 na dachu Terminalu Kultury. W programie muzyka ludowa, sakralna i rozrywkowa oraz utwory Zuzanny Koziej, Knuta Nystedta i Erica Whitacre’a.
Chór Sonus Lumine z Warszawy pod dyrekcją Rafała Wróblewskiego serdecznie zaprasza na niezwykły koncert. W programie znajdą się najpiękniejsze polskie kolędy, które przypomną atmosferę Świąt.
Wydarzenie to było zwieńczeniem pierwszych pięciu lat działalności zespołu, który od 2019 roku nieprzerwanie rozwija się i zdobywa uznanie na polskiej scenie chóralnej.